Paper Card to firma założona przez ambitną i pomysłową dziewczynę. To właśnie artystyczna pasja popchnęła mie do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Chcę robić to, co kocham, przedstawić światu swoją indywidualną definicję piękna i pokazać, jakie rzeczy można stworzyć ludzkimi rękoma.

Zajmuję się produkcją kartek oraz sprzedażą akcesoriów do prac twórczych. Znajdziesz u mnie nie tylko ręcznie produkowane tekturki (czyli wycięte z tektury szablony, które możesz twórczo wykorzystać), ale również i inne niezbędne materiały.

Oferuję między innymi wysokiej jakości papiery do scrapbookingu. Są dwustronne oraz dostępne w wielu pięknych wzorach i kolorach.

Niepowtarzalne wyroby artystyczne dla każdego

Wybierając naszą firmę zyskasz niepowtarzalne wyroby, stworzone według Twojego oryginalnego projektu. Z pewnością zaskoczą i wzruszą Twoich bliskich oraz wywołają na ich twarzach szeroki uśmiech.

Nasze głowy pełne są nowych, oryginalnych pomysłów, które zamierzamy skutecznie realizować. Efektami naszych działań będziemy dzielić się z Klientami na naszym blogu i stronie internetowej, którą obecnie przeglądasz.

Wszystkie nasze materiały i prace można zamówić wyłącznie poprzez Internet. Gwarantujemy przy tym szybką, terminową wysyłkę, atrakcyjne ceny oraz dogodne formy płatności.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów.

Dane firmy

Paper Card Dorota Bednarek 

Koźliny 109 
83-022 Suchy Dąb 

NIP 593-244-02-37  

Zespół Paper Card