Paper Card to firma założona przez dwie ambitne i pomysłowe dziewczyny. To właśnie wspólna artystyczna pasja popchnęła nas do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Chcemy robić to, co kochamy, przedstawić światu naszą indywidualną definicję piękna i pokazać, jakie rzeczy można stworzyć ludzkimi rękoma.

W ramach naszej działalności tworzymy ręcznie robione kartki oraz sprzedajemy akcesoria do prac twórczych, takie jak pudełka papierowe, pręciki do kwiatówpianka foamiran czy dekoracje decoupage. Znajdziesz u nas nie tylko ręcznie produkowane tekturki (czyli wycięte z tektury szablony, które możesz twórczo wykorzystać), ale również i inne niezbędne materiały. Świetnie sprawdzają się one jako tekturki na ślub czy tekturki dziecięce.

Oferujemy między innymi wysokiej jakości papiery do scrapbookingu. Są dwustronne oraz dostępne w wielu pięknych wzorach i kolorach.


Niepowtarzalne wyroby artystyczne dla każdego

Wybierając naszą firmę zyskasz niepowtarzalne wyroby, stworzone według Twojego oryginalnego projektu. Z pewnością zaskoczą i wzruszą Twoich bliskich oraz wywołają na ich twarzach szeroki uśmiech. W końcu kogo nie ucieszyłaby piniata urodzinowa?

Nasze głowy pełne są nowych, oryginalnych pomysłów, które zamierzamy skutecznie realizować. Efektami naszych działań będziemy dzielić się z Klientami na naszym blogu i stronie internetowej, którą obecnie przeglądasz.

Wszystkie nasze materiały i prace można zamówić wyłącznie poprzez Internet. Gwarantujemy przy tym szybką, terminową wysyłkę, atrakcyjne ceny oraz dogodne formy płatności.

Ze względu na ekologię i ograniczanie zaśmiecania środowiska naturalnego nasze produkty, dla klientów indywidualnych, pakujemy w opakowania zbiorcze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów.

Dane firmy

Paper Card Dorota Bednarek 

Koźliny 109 
83-022 Suchy Dąb 

NIP 593-244-02-37  

Zespół Paper Card