Piniaty

Piniata urodzinowa - współczesne oblicze ludowego zwyczaju

Piniata to zwyczaj, który wywodzi się z tradycji bożonarodzeniowej krajów latynoskich. Został zaadaptowany przez współczesną popkulturę, stając się częstym motywem w amerykańskich filmach i rozprzestrzeniając się na resztę świata. W Polsce jest on znany dopiero od niedawna – ale na przestrzeni ostatnich lat zdobywa coraz większą popularność.

Zabawa w rozbijanie piniaty urodzinowej polega na strąceniu kijem zwisającej z góry zabawki wypełnionej smakołykami (czasem też np. drobnymi upominkami). Słodycze wysypują się ze środka, a każdy z uczestników stara się zebrać ich dla siebie jak najwięcej.

Wyjątkowe piniaty na zamówienie

Chcesz, by przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka było wyjątkowym, pełnym atrakcji wydarzeniem, które z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom?
Świetny pomysł na tę okazję to kolorowa piniata urodzinowa w ciekawym kształcie. Z pewnością zaskoczysz nią małych gości i zapewnisz im mnóstwo śmiechu i rozrywki.

W Paper Card wykonujemy wielobarwne, oryginalne piniaty na zamówienie. Mogą przedstawiać ulubioną postać z kreskówki, zwierzę, przedmiot, a nawet smakołyk – wybór należy do Ciebie. Wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł, jak powinna wyglądać piniata na urodziny, a my wcielimy go w życie.

Ile kosztuje piniata na urodziny?

Ceny naszych piniat na urodziny są ustalane indywidualnie, gdyż zależą od takich czynników, jak liczba godzin poświęconych na ich przygotowanie.
Zazwyczaj piniaty kosztują około:

• 15 zł – mała piniata,
• 35 zł – średnia piniata,
• 50 zł – duża piniata.

Piniata na zamówienie wykonywana jest w czasie do dwóch tygodni. Zapewniamy terminową przesyłkę i dogodne formy płatności.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprawdź też naszą ofertę kartek okolicznościowych i tekturek dziecięcych.

Piniaty

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz