Kartki okolicznościowe

Ręcznie robione kartki okolicznościowe

Estetyczne i oryginalne ręcznie robione kartki z dedykacją to dobry pomysł na kreatywny upominek. Każda okazja jest dobra na złożenie bliskim osobom serdecznych życzeń, które z pewnością wywołają u nich radość i wzruszenie.

W Paper Card tworzymy wyjątkowe, ręcznie robione kartki okolicznościowe. Wystarczy, że prześlesz nam swój projekt, a my zrobimy dla Ciebie niepowtarzalną kartkę w pełni odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

Nasza oferta kartek ślubnych i urodzinowych na zamówienie

naszej pracowni tworzymy kartki na zamówienie na każdą okoliczność – ślubne, urodzinowe, walentynkowe, imieninowe, świąteczne i nie tylko. Te niezwykłe, zapadające w pamięć, personalizowane prezenty wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o nawet najmniejsze detale. Kartka ślubna na zamówienie to wyjątkowy prezent dla młodej pary.

Czas oczekiwania na efekt naszej pracy wynosi maksymalnie dwa tygodnie i jest zależny od stopnia skomplikowania danego projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy bowiem zrealizować nawet najbardziej wymagające zamówienie na kartki urodzinowe i ślubne. Kartka urodzinowa ręcznie robiona z pewnością zaskoczy solenizanta.

Cenę za każdą kartkę ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak m.in. liczba godzin poświęconych na jej wykonanie. Zwykle waha się ona jednak w granicach 25-50 zł.

Gwarantujemy, że wybierając nasze kartki na zamówienie zyskasz małe dzieło sztuki, którym uszczęśliwisz osobę obdarowywaną. Rękodzieło to nasza pasja, a zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem. Kartka urodzinowa na zamówienie to prezent, który wyryje się w pamięci Twojej i solenizanta.

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kartki okolicznościowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz