Kartki okolicznościowe

Ręcznie robione kartki okolicznościowe

Estetyczne i oryginalne kartki z dedykacją to dobry pomysł na kreatywny upominek. Każda okazja jest dobra na złożenie bliskim osobom serdecznych życzeń, które z pewnością wywołają u nich radość i wzruszenie.

W Paper Card zajmujemy się produkcją wyjątkowych kartek okolicznościowych. Wystarczy, że prześlesz nam swój projekt, a my zrobimy dla Ciebie niepowtarzalną kartkę w pełni odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

Nasza oferta personalizowanych kartek na zamówienie

W naszej pracowni tworzymy kartki na zamówienie na każdą okoliczność – ślubne, urodzinowe, walentynkowe, imieninowe, świąteczne i nie tylko. Te niezwykłe, zapadające w pamięć, personalizowane prezenty wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o nawet najmniejsze detale.

Czas oczekiwania na efekt naszej pracy wynosi maksymalnie dwa tygodnie i jest zależny od stopnia skomplikowania danego projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy bowiem zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Cenę za każdą kartkę ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak m.in. liczba godzin poświęconych na jej wykonanie. Zwykle waha się ona jednak w granicach 25-50 zł.

Gwarantujemy, że wybierając nasze usługi zyskasz małe dzieło sztuki, którym uszczęśliwisz osobę obdarowywaną. Rękodzieło to nasza pasja, a zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kartki okolicznościowe

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz